Zapisz się do newslettera
Mariusz Mielnicki na Facebook
Mariusz Mielnicki na Youtube
rectangle

Teohar Mollov

Teohar Mollov

Z Mariuszem, Trenerem Mentalnym, posiadam kontakt zawodowy od dłuższego czasu. Podczas obejmowania przeze mnie funkcji pierwszego trenera SKK Siedlce podjęliśmy natychmiastową współpracę. Mariusz udzielił mi indywidualnego wsparcia i pomagał przystosować się jak najlepiej do nowej roli pierwszego trenera w tym zespole.

Podczas sezonu udzielał mi wsparcia przy podejmowaniu trudnych decyzji związanych z podejściem psychologicznym do zawodników jak i możliwościami ich odblokowania w sferze mentalnej. Z każdym problemem mogłem się do niego zgłosić i zawsze dochodziliśmy do wspólnych rozwiązań. Pomogło mi to zbudować świetną atmosferę w drużynie i walczyć o osiąganie celów jakie sobie wspólnie postawiliśmy.

Uważam, że trening mentalny w sporcie jest jedną z najważniejszych składowych procesu treningowego jak i współzawodnictwa. Bez odpowiedniego rozpoznania problemów jednostki nie doprowadzimy do sukcesu całej grupy. I przez to uważam, że współpraca z takimi kompetentnymi osobami daje pożądane rezultaty.

Desire24
Top