Zapisz się do newslettera
Mariusz Mielnicki na Facebook
Mariusz Mielnicki na Youtube
rectangle

Teodor Mollov

Teodor Mollov

Z Mariuszem Trenerem Mentalnym mam kontakt zawodowy od 2012 roku przy awansie do rozgrywek ekstraklasy 2013/2014. Podczas obejmowania przeze mnie funkcji pierwszego trenera Ekstraklasy MKK Siedlce podjęliśmy współpracę. W czasie tego ważnego sezonu udzielał mi pomocy przy rozwoju psychologicznym mojego zespołu.

Stworzył odpowiednią atmosferę w zespole, uczył profesjonalnej odpowiedzialności oraz sztuki wygrywania. Po awansie uczestniczył w tworzeniu nowego zespołu Ekstraklasy Tauron Basket Ligi Kobiet. Pragnę wspomnieć, że dodatkową trudnością był fakt że drużyna składała się z polskich i zagranicznych zawodniczek, z czym Mariusz nie miał najmniejszych problemów.

Z każdym problemem mogłem się do niego zgłosić i zawsze udawało nam się dotrzeć do wspólnego rozwiązania. Pomogło nam to zbudować świetną atmosferę w drużynie i walczyć o osiąganie celów jakie sobie wspólnie postawiliśmy.

Po objęciu stanowiska pierwszego trenera kadry narodowej, wykorzystałem jego wiedzę i umiejętności w procesie odbudowania psychicznego i mentalnego zespołu kadry narodowej przed pierwszym zgrupowaniem do eliminacji Mistrzostw Europy.

Uważam że w przyszłości nasze profesjonalne kontakty będą utrzymywane.

Desire24
Top